Niezbędnik każdego kierowcy

Fotolia_17066256_Subscription_XL.jpgSpecjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy zestaw przydatnych narzędzi, który obejmuje alkomat on-line, wzory umów, a także przeliczniki jednostek i różne kalkulatory; którymi obliczymy np. opłacalność instalacji LPG.
 
Najczęściej używanym narzędziem w naszym niezbędniku jest alkomat on-line . Daje on ogólne pojęcie o tym, ile czasu potrzebuje organizm danego człowieka by całkowicie wytrzeźwieć. Wyniku uzyskane z obliczeń naszego alkomatu mogą się różnić od rzeczywistości, ponieważ nie są uwzględniane czynniki takie jak: samopoczucie oraz cechy indywidualne dotyczące trawienia, oraz wpływ warunków atmosferycznych. Dlatego wyniki alkomatu on-line należy traktować wyłącznie orientacyjnie!
 

Należy pamiętać, że wynik alkomatu stosowanego np. przez policję zawsze jest nadrzędny w stosunku do alkomatu on-line .
Alkomat on-line

 

Przelicznik jednostek ciśnienia może się przydać każdemu kierowcy. Jak ważne jest prawidłowe ciśnienie w oponach przeczytasz tutaj. .
 
Poniżej znajduje się link do kalkulatora jednostek ciśnienia , który pozwala na konwersję Paskal, Hektopaskal, Barów i PSI.
Przelicznik jednostek ciśnienia
 

Dla kierowców, którzy podróżują po Europie, przygotowaliśmy wszystkie limity prędkości w krajach europejskich . Warto skorzystać z naszej tabelki przed wyjazdem za granicę.
Limity prędkości w krajach UE
 

Ceny paliw na stacjach benzynowych pobiły wszelkie rekordy, więc popularność instalacji LPG rośnie. Poniższy kalkulator LPG służy do oszacowania opłacalności montażu instalacji LPG. Uwzględnia najważniejsze koszty eksploatacyjne i dystans, jaki pokonujemy autem w ciągu miesiąca. W wyniku obliczeń otrzymujemy szacowany czas, po jakim zwróci się nam koszt instalacji gazowej.
Kalkulator opłacalności instalacji LPG
 

Tags

Napisz Komentarz

Zawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w klikalne odnośniki.
  • Allowed HTML tags: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • You may use [inline:xx] tags to display uploaded files or images inline.

Więcej informacji na temat formatowania