Concept Cars

Duster - Dacia przyszłości już w Genewie

Duster_4.jpgPierwszy crossover-concept Dacii o nazwie Duster debiutuje właśnie w Genewie. Patrząc od strony kierowcy jest to sportowe coupe. Z punktu widzenia pasażera Duster jest samochodem typu MPV.

Chrysler 200C EV - patrz i ucz się Toyoto!

chrys200Cev.jpg Jeżeli ktoś uważa, że poza Chevroletem Corvette, Fordem Mustangiem czy Fordem LTD z lat 80, Amerykanie dalej nie umieją projektować ładnych aut, to na widok tego wozu natychmiast zmieni zdanie.

Mitsubishi i MiEV

miev.jpgMały, sportowy, elektryczny to przymiotniki opisujące najnowszy pomysł Mitsubishi na ekologiczny samochód przyszłości, nazywany już przez niektórych w nawiązaniu do jego rozmiarów i możliwości "pocket rocket".

ZAZ Lanos M - ukraiński make-up

webavto_zaz_lanos_m_02.jpg Chociaż na Ukrainie to auto znane już jest już od roku, w Polsce wiedzą o nim tylko nieliczni.

Ondelios - wizja komfortu by Renault

ondelios_12.JPGPodczas Salonu w Paryżu Renault zaprezentuje swój concept car klasy S - Ondelios. Przeznaczony dla amatorów długich podróży, ucieleśnia wizję cross-overa wysokiej klasy łączącego przyjemność komfortowej podróży z ekologią.

Citroën C3 Picasso

c3pic1.JPGCitroën po raz kolejny rewolucjonizuje konwencje, prezentując koncepcję nowego samochodu w segmencie małych minivanów - C3 Picasso.